Czy kiedykolwiek myślałeś o własnym biznesie? W obecnych czasach coraz więcej osób się na niego decyduje, co daje im poczucie samodzielności i bycia szefem samemu sobie. Praca pod czyimś szyldem może z kolei przynieść szereg plusów, o których wielu zapomina.

Ci, którzy spróbowali własnego biznesu wiedzą, jak niełatwo jest utrzymać się na rynku. Wiemy  tym też my, lecz dobór odpowiednich osób do zespołu pozwolił nam się rozwijać. W pojedynkę jest to znacznie utrudnione, bo mimo że o nasyceniu rynku nie można jeszcze mówić, to konkurencja jest, działa i nie śpi.

Franczyza to szansa dla osób, które chcą mieć własny biznes pod bezpiecznym parasolem. Wejście z własnym kapitałem do dobrej galerii handlowej nie jest łatwe. Z naszą pomocą jest to jednak dużo prostsze, a poza tym pomagamy na każdym kroku – od wyboru lokalizacji po wsparcie w późniejszym funkcjonowaniu. Nie sposób wymienić każdy z etapów. Chcemy działać długoterminowo i wchodzić z franczyzobiorcami w swoistą synergię. I nam i naszemu partnerowi zależy na zyskowności, więc chcemy wspierać się.

„W branży GSM nie liczy się tylko wygląd zewnętrzny.
Dlatego oprócz ładnego pudełka, dajemy też zegarek z jego całym mechanizmem”

Wolne lokalizacje w Gdańsku – Galeria Metropolia

Powstająca właśnie galeria Metropolia to jeden z ciekawszych obiektów handlowych na Pomorzu. Jako jedyny w Gdańsku i dalszej okolicy będzie mieć bezpośrednie połączenie z peronem PKP, SKM i PKM. To kluczowe z punktu widzenia firmy, jak i klienta.

Galeria Metropolia

Punkt Haloo GSM będzie mieścić się w ciągu komunikacyjnym, a więc będzie łatwo dostępny dla potencjalnych klientów, którzy bezpośrednio z peronów czy pętli autobusowej, będą mieli ochotę dostać się do galerii.

Galeria Metropolia to jednak tylko jeden z potencjalnych punktów na mapie, które mogą stać się Twoim miejscem prowadzenia biznesu. Zachęcamy do wysyłania zapytań na franczyza@haloogsm lub michal.domanski@haloogsm.pl.

Tagi: , , , ,